סוככים

 
 
 
 

סוככים - פרגולה הראל

חברת פרגולה הראל משמשת כנציגה בישראל של החברות המובילות באירופה בתחום מוצרי ההצללה. החברה מספקת מגוון עצום של סוככים ידניים, סוככים ממונעים איכותיים, פרגולות וסגירות חורף. בין המוצרים סוככים רגילים, סוככי קסטה מלאה – המתקפלים באופן מלא לקופסת אלומיניום – וסוככי מיני קסטה. כמו כן ניתן להזמין סוככים הנפתחים עד למרחק של 6 מטרים.

שלדות הסוככים הן מתוצרת חברת Mitjavila הבין לאומית. מוצרים אלו עשויים מן החלקים הטובים ביותר, כגון זרועות אלומיניום, בורגי נירוסטה ועוד, ומובטח שאיכותם תישמר לאורך שנים. פרגולה הראל מציעה מגוון של 120 סוגים וצבעים של בדים, מתוצרת חברת וולף הגרמנייה. חברת וולף מספקת אחריות של 5 שנים על הבדים, אפילו לגבי דהייה. הבדים מוגנים באמצעות סקוטש גארד, חומר המונע בלאי מואץ של הבד, למרות המגע היומיומי עם האבק, הלחות וקרני השמש. באופן זה מובטחים איכותו של הבד ויופיו לאורך שנים.

מרקיזה
סוכך מרקיזה מיועד לשימוש בכל עונות השנה. בקיץ הוא מספק הגנה מקרני השמש היוקדות ומבודד מהחום, ואילו בחורף הוא מגן מפני הגשם ומבודד מהקור. סוכך המרקיזה משמש להגנה על חלונות, מרפסות, מסתורי כביסה, חנויות ועוד. הסוכך מתקפל וכולל שלדת אלומיניום לבן, 5 גלגלי תמסורת וחבל מצנחים איכותי במיוחד. ניתן לבחור בין בד דרלון ל-PVC, בהתאם לייעוד הסוכך.

מסילות
סוכך מסילות הינו סוכך חזק במיוחד המיועד לכיסוי מרפסות בעלות שטח גדול. יתרונו העיקרי הוא בכך שהבד מתקפל; בחורף מספק הסוכך הפרוש הגנה מהגשם, ואילו בקיץ ניתן לקפלו וליהנות מקרני השמש. ניתן לבחור בין סגירה צדית לחזיתית. המידה המקסימלית המוצעת – 6X6 מטרים.

זרועות מונובלוק
מגוון דגמים של סוככי זרועות, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. הסוככים מתאימים לאקלים הישראלי הקשה והחם, ונועדו להגן מפני השמש, הלחות והאבק, וכן לספק פרטיות. הסוככים הינם בעלי מנגנון פתיחה ידני או חשמלי, וניתן להוסיף להם שלט רחוק או שבשבת רוח. שלדת הסוככים עשויה מסגסוגת אלומיניום, וכוללת צירים וברגים מנירוסטה. בנוסף לכך, הסוככים הם בעלי תו תקן  VUT גרמני ובין לאומי.