סגירת חורף

 
 
אחת הבעיות המרכזיות של בעלי עסקים רבים, ובמיוחד עסקים הממוקמים ברחובות ובמקומות פתוחים, היא הירידה המשמעותית בתנועת הלקוחות בחודשי החורף. בתי קפה, מסעדות, גני אירועים, קיוסקים וחנויות רחוב רבות נאלצים לספוג ירידה משמעותית בהכנסות בימים גשומים וקרים המדירים את רגליהם של הקונים למקומות הסגורים והממוזגים (כמו קניונים ובתי עסק מקורים אחרים). לבעיה הזו יש פתרון פשוט וקל – סגירת חורף.
סגירת חורף היא הפתרון האידיאלי לבתי עסק רבים שרוצים לשמור על קהל לקוחותיהם ולהבטיח את רמת הכנסותיהם גם בחורף. סגירת חורף היא למעשה שם נרדף לאמצעי קירוי וחיפוי חללים פתוחים כמו מרפסות של בתי קפה ומסעדות, אולמות אירועים או חנויות אחרות. בסגירת חורף משתמשים בדרך כלל בחיפוי של יריעות בד שמשונית – בד עבה וצפוף בעל כושר בידוד גבוה במיוחד, הן מפני רוחות והן מפני גשמים. הקירוי של סגירת חורף מורכב לרוב מסוכך (ידני או חשמלי) העשוי גם הוא מבד שמשונית, או פרגולות שעליהן מונח ברזנט כלשהו.
סגירת חורף מאפשרת לסועדים, למבלים ולקונים להמשיך ולפקוד את העסק גם כשבחוץ יש גשם שוטף או רוחות סוערות. תחת סגירת חורף כולם נשארים יבשים ואפשר גם לחמם את החלל באמצעות "פטריות חימום" או תנורי גז. סגירת חורף מנטרלת למעשה את הפרמטר של מזג האוויר כשיקול עבור הלקוחות בהחלטתם האם לצאת מהבית או לא. כשהם יודעים שיוכלו ליהנות ממקום יבש וחמים שום מזג אוויר לא ישאיר אותם בבית.
היתרון הגדול של סגירת חורף הוא שמדובר באמצעי קירוי וחיפוי ארעי. עם תום החורף ניתן בקלות להוריד את יריעות השמשונית, לפתוח את הסוככים או להוריד את הקירוי שמעל הפרגולה. כך אותם עסקים יכולים לספק ללקוחותיהם תנאים אופטימליים לבילוי הן בקיץ והן בחורף. יש עסקים שמחליטים להשאיר את סגירת החורף גם בחודשי הקיץ החמים כדי להעניק ללקוחותיהם הצלה וחלל ממוזג. בעונות המעבר שבהן יש בריזה נעימה אפשר תמיד לקפל את סגירת החורף בהתאם לצורך.
פרגולה הראל מציעה ללקוחותיה ליהנות מקשת רחבה של אמצעים לסגירת חורף אשר יספקו לעסק שלכם את הפתרון הטוב ביותר עבור חודשי החורף. הודות לניסיון העשיר ורב השנים של החברה, כמו גם להקפדה על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, יכולה פרגולה הראל לספק ללקוחותיה סגירות חורף באיכות שאין שני לה. כל סגירת חורף שמציעה פרגולה הראל תשרת אתכם נאמנה שנים רבות ותבטיח לכם חורף יבש מדי שנה.
בעלי עסקים רבים, ובמיוחד בעלי מסעדות ובתי קפה חוששים שסגירת חורף תכער את חלל המקום ותפגע באווירה הייחודית שעל יצירתה עמלו רבות. בפרגולה הראל תוכלו למצוא מגוון רחב של סגירות חורף מעוצבות שישתלבו עם כל חלל. בכל סגירת חורף ניתן להתקין אביזרי תאורה דקורטיביים, אמצעי חימום והסקה, להציב צמחייה אמיתית או מלאכותית ולהשלים כל עיצוב אחר שכבר קיים בחלל.