הצללה

 
 
מי מאיתנו לא היה רוצה לבלות בחצר הבית מבלי להיות תלוי במזג האוויר? אנשים רבים מגלים שהם אינם יכולים לנצל את החצר, המרפסת או הגינה הפרטית שלהם כפי שחלמו בגלל השמש הקופחת בחודשי הקיץ או בגלל ימי גשם בחורף. גם בעלי עסקים רבים מגלים שללא קירוי קבוע או זמני הם יאבדו לקוחות רבים בקיץ – בגלל השמש, או בחורף – בגלל הגשם.
לבעיות אלו יש פתרון פשוט למדי – אמצעי הצללה.
סוגים שונים של אמצעי הצללה – לכל מקום ולכל מטרה
חברת פרגולה הראל מציעה לקהל לקוחותיה קשת רחבה של אמצעי הצללה, בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. ישנם אמצעי הצללה קבועים, כמו פרגולות עץ או סוככים קבועים, ואמצעי הצללה ארעיים, כמו סוככים מתקפלים או סגירות חורף.
כל אחד מאמצעי ההצללה יכול להתאים למגוון שימושים: פרגולות עץ יכולות להתאים לחצרות ולגינות פרטיות, כמו גם להצבה במקומות ציבוריים כמו פארקים, אתרי בילוי ונופש, מרפסות של מסעדות ובתי קפה ועוד. סוככים יכולים להתאים למרפסות או אפילו לחלונות בבתים ובדירות וגם לבתי עסק ולחנויות רבות. ישנם סוככים קבועים, סוככים הניתנים לפתיחה ידנית או לפתיחה חשמלית. אך כולם מספקים הצללה איכותית מפני קרני השמש המחממות. סגירות חורף הם אמצעי קירוי והגנה מפני גשם ורוח ומיועדות בעיקר לבתי עסק בחודשי החורף.
אמצעי הצללה – יתרונות רבים בהמצאה אחת גדולה
לכל אמצעי ההצללה יש יתרונות רבים. ראשית, ההצללות מספקות לנו הגנה מפני קרני השמש. הן מאפשרות לנו לשהות בחצר הבית, לארח, לאכול או לשחק עם הילדים גם כשהשמש יוקדת. במקומות ציבוריים ההצללות מאפשרות לנו לבלות בחוץ ולנוח במקום מוצל ונעים. באתרי טיולים ואטרקציות תיירותיות ההצללות יוצרות מקום התכנסות למטיילים, שבו יוכלו לאכול, לעצור להתרעננות ולשמוע את הסברי המדריך.
שנית, אמצעי הצללה מסוימים, כמו סוככים, סגירות חורף ופרגולות רעפים, יכולים לספק גם איטום מפני הגשם. אמצעי הצללה אלו מעניקים לנו גם הגנה בימים שיורד גשם קל ואנו בכל זאת רוצים לבלות בחוץ, בין אם בביתנו הפרטי ובין אם במקומות ציבוריים.
שלישית, אמצעי הצללה גם מגנים על רכושנו מפני פגעי מזג האוויר: דהייה בשמש, חלודה בעקבות גשם, לכלוך, אבק ולשלשת ציפורים. בחצרות, בגינות ובמרפסות פרטיות אמצעי ההצללה מגנים על ריהוט הגן שלנו. בבתי עסק כמו מסעדות, הצללות למיניהן מספקות הגנה על השולחנות והכיסאות גם מחוץ לשעות הפעילות של העסק, ועל סחורה אחרת שעסקים מציבים במתחם החיצוני שלהם.
ורביעית, אמצעי הצללה משדרגים את העיצוב של כל חלל חיצוני, פרטי או ציבורי. בין אם מדובר בפרגולות עץ, בסוככים או בסגירות חורף, ההצללות כיום אינן מכערות את חזות המבנה או הבית, אלא אף תורמות ליצירת עיצוב מזמין בכל עונות השנה.
בפרגולה הראל תוכלו למצוא את כל סוגי ההצללות, לכל מקום ולכל מטרה. פרגולה הראל מעמידה לרשות לקוחותיה את הידע והניסיון העשיר שצברה במהלך שנות פעילותה בתחום, כדי שתוכל להעניק לכל לקוח את פתרונות ההצללה המתאימים ביותר לצרכיו ולטעמו האישי. ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן בבחירת החומרים והן בביצוע העבודה, היא שהעניקה לפרגולה הראל את המוניטין המכובד כחברה המובילה בתחום אמצעי ההצללה בארץ.